RSS
środa, 03 stycznia 2018
Taki poranek i południe

a wczoraj w końcu umyłam!

12:56, dorota4311
Link Komentarze (16) »
sobota, 30 grudnia 2017
No i jak tam?

Już wyszykowani na bale, domówki  lub Łóżkowice?:)

U nas okrutnie wieje zimnem i nie chce się wychodzić z domu, co kiepsko wróży na jutrzejszy wieczór, ajajaj.

Tradycyjnie nie podsumowuję, nie rozważam, bo wydarzyło się dużo złego, smutnego, ale i trochę dobrego.

Znów idzie nowe i nie ma na to rady.

Żeby to nowe było dobre, tego życzę sobie, nam i Wam. Żeby chciało się żyć, być, kochać, żeby  było czym się cieszyć, do kogo uśmiechać, z kim rozmawiać, rozumieć się i bez słów,  żeby było bliżej niż dalej i nie ciężko, i pod górkę.

Tak już dzisiaj  się wyrywam, bo wiadomo to  jaki jutro będę miała nastrój?:)

zatem mocy moi drodzy, Do siego roku!

23:23, dorota4311
Link Komentarze (20) »
czwartek, 28 grudnia 2017
Drugi

dzień świąt  był właściwie taki, jakby już było po wszystkiemu:) Odwieźliśmy Młodszą na pociąg, posiedzieliśmy trochę na dworcu, no czy ja wiem czy jest się czym zachwycać,  nawet nie ma gdzie porządnie usiąść, poczekalnia nabita podróżnymi, w holu kamienne ławki niezbyt przyjazne dla gnatków, przydałyby się stare dobre ławki drewniane. Zaplanowałam zwiedzenie kilku kościołów, udało nam się zobaczyć dwa, reszta zamknięta.

Po powrocie zjedliśmy obiad ze Starszą i niezięciem, i pojechaliśmy do kol.W, zgodnie z naszą wieloletnią, świecką tradycją.

Było miło i wesoło, tylko my, kol.G z mężem i gospodarze, czyli tak jak lubimy najbardziej. Nawet winko mi weszło całkiem bezboleśnie :)

No i już po świętach srętach, totalnie przereklamowanych. W przyszłym roku, jak się da to koniec z tym zapierniczem w domu, wyjedziemy gdzieś  i będziemy mieli w nosie to całe zamieszanie.

Teraz jeszcze przeżyć sylwestrowy wieczór. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z rozrywki, czyli , by znów J. jakiejś schizy nie dostał i nie truł gitary, że  to trzeba jeść, pić  szampana po nocy, a ja głupia i jak tak można,itp.. blady, wkurwiony i w ogóle, odpał jak u wariata.Byłam w ciężkim szoku!

Jak to zakorzenione w nim te durnowate tradycyjne nawyki, choćby  najgłupsze, to musi wspomnieć. Ja uważam inaczej,  jesteśmy we dwoje, skoro nie idziemy gdzieś tam balować, to nie ma co kombinować tylko spędzić fajnie wieczór i normalnie iść spać.  Ostatnio świetny był spacer, już było dobrze,  a on ok północy dostał jobla i humorów, że nie mam ochoty na obżarstwo i celebrację. 

Już mu zapowiedziałam, że jak ma zamiar stroić fochy to od razu niech  się teraz puknie w głowę, bo  drugi raz czegoś podobnego nie zniosę.

.....

Sprawdziłam w sobotę kolęda, a to niech sobie szwagierek z mamusią przyjmują księdza, nas nie musi być.

No a za tydzień urodziny teściowej .88.  W Wigilię obeszło się bez większych fochów, ale już w święta nie integrowała się , mnie to pasowało, ale szwagier cudował i truł dupę i jej i nam. Duże bobo.

Teraz kiedy już resztki  świątecznego jedzenia, no i nie jest juto to przecież takie smaczne i świeże, wiadomo, to nagle zryw, że by zjedli i ona i on... W święta jadła swoje rogale z biedronki z mlekiem, bo przecież nie, absolutnie nic już świątecznego jeść nie będzie, bo to nie dla niej ...teraz nagle szuka smażonego karpia..a w galarecie nietknięty, i pójdzie do śmieci.. 

On miał jakieś rewolucje w żołądku ,niby źle się czuł,to też nie jadł, dzisiaj dopytuje czy jest barszcz i uszka.

No a po za tym nie trzeba dopytywać,wszystko stoi w lodówce i spiżarni, można brać co kto chce. Ech, dziwaki.

 

 

12:02, dorota4311
Link Komentarze (12) »
poniedziałek, 25 grudnia 2017
Świateczny spacer

21:49, dorota4311
Link Komentarze (4) »
niedziela, 24 grudnia 2017
Pędzę, lecę,

jestem. Po kuchennej nasiadówce, już luzik i konsumpcja:)

Zatem nastały jak  co roku, święta, święta a zaraz, co mnie najbardziej cieszy, będzie po świętach. UF.

No ale póki jeszcze czas, to życzę Wam  dobrych, miłych , zdrowych świąt. Wrzućcie na luz i dajcie  szanse innym wykazać się w wszelakich robótkach:)

Bobranoc!

23:39, dorota4311
Link Komentarze (6) »
środa, 20 grudnia 2017
Daję

sygnał, dojechalismy, było ok, koty grzeczne, Ryś nie puszczał baniek ani nie toczył nerwowej piany. Za to teraz w domu się cwaniaczy i burczy, warczy na malucha! No wiecie co!

Padam na twarz, a oj juta na wysokich obrotach,wiec lece juz do łózka.

 

Wielkie dzięki za cudne kartki swiąteczne! Wybaczcie , ale w tym roku  nie robiłam i nie wysyłałam kartek. Wybaczycie?

00:43, dorota4311
Link Komentarze (9) »