RSS
niedziela, 03 września 2017
Nadal

mój organizm nie może się przystosować do zmiany  miejsca.U rodzinnego byłyśmy,  jesteśmy w trakcie robienia badań i,z tego wszystkiego zapomniałam zaklepać miejsce u endokrynolog, chociaż powoli tracę do niej zaufanie, może to będzie moja ostatnia wizyta u niej.

Młodsza czuje się lepiej, ale nie zupełnie dobrze, wiec jeszcze konsultacja z innym kardiologiem, no ale to wszystko są złożone sprawy, być może to zupełnie od innej strony trzeba?  Np.jakiś ucisk od kręgosłupa, bo akuratnie  ma jedna łopatkę niżej to moje dziewczę? W każdym razie płuca w porządku, bo też robiła zdjęcie.

 O Starszej to już nie piszę, bo dziewczyna sama lata po lekarzach ,drąży i radzi sobie kochana jak może.  Już 3 miesiąc lata na siłownię i pod okiem trenerki personalnej  ćwiczy , by poprawić stan tej asymetrycznej miednicy, bo znów wyrotowała i ból się odzywał coraz częściej.

Poszła za ciosem i dostała się na 3 miesięczny kurs trenera personalnego z dietetyką, sponsorowany przez UE, czyli za darmo!  Super sprawa, tylko trzeba w soboty i niedziele jeździć do Wrocławia. Właśnie dzisiaj ma egzamin. Trzymamy kciuki!

Dodatkowo  podchodzi znów do prawa jazdy, kiedyś  dała ciała i odpuściła po niezdanych kilku  egzaminach z  jazdy, teraz już nie odpuści. Dzień dla niej  musiałby być z gumy, bo ciągle to dziecko w biegu od świtu, bo na ćwiczenia najczęściej  idzie  na 6 -7 rano.

Moja dorosła córka, jestem z niej bardzo dumna.

....

No a po za tym to walka z pchłami trwa, jakie to upierdliwe, że niech to szlag trafi i kurwica bierze. Kot zakropiony i czekamy na efekty, środek do pryskania  mieszkania też w użyciu, ale to takie cholerstwo,że zostawia śliski efekt, prysnęłam podłogę i teraz mamy ślizgalnię w pokoju. J.wynalazł w necie jakieś cudo -łapkę, może też kupimy. 

Na kocie ponoć dorosłe pchły mają się struć do 24 godzin, a ogólnie z tydzień może potrwać totalne oczyszczenie futerka i otoczenia. Jak to wet.powiedział ,że jak już się nie będzie widywało  odchodów wysypujących się z futerka. Na razie jeszcze się pojawiają.

OMG!

 

.....

Egzamin zdany.Teraz zostało chodzenie na praktyki. Może uda się tu na miejscu, oby!

10:22, dorota4311
Link Komentarze (22) »